30 Gebedspunte voor die diens

0
18774

Psalms 92: 1 Dit is goed om die HERE te loof en prys u Naam, o Allerhoogste, 92: 2 om u goedertierenheid te toon in die môre en u getrouheid elke nag,

Voor-diens gebedspunte is gebedspunte wat voor a gebid word kerk diens begin. Hierdie pre-diens gebedspunte kan 'n dag voor die diens of 'n paar uur voor die diens opgevoer word. Die doel met gebedsbediening is om geestelik voor te berei vir die diens. Elke pastoor wat 'n groot impak op sy of haar kerk wil hê, mag nie terloops in 'n erediens verskyn nie. As u ter ere van u eredienste kom, kan u 'n ongeluk in die hande van die land beland koninkryk van die duisternis. Maar as u geestelik voorberei deur gebede vir elke diens, sal u nooit die teenwoordigheid van God ontbreek nie.

In Matteus 16:18 het Jesus gesê 'Ek sal my kerk bou en die poorte van die hel sal dit nie oorwin nie '. Elke kerk val onder die magte van duisternis, daarom is dit riskant om 'n gebedlose kerk te bestuur. Die poorte van hel kan slegs deur gebede weerstaan ​​word. As 'n kerk aan intense gebede gegee word, word die atmosfeer versadig deur die krag van God. Geen duiwel kan die oorhand kry in 'n omgewing waar God se teenwoordigheid oorheersend is nie. Voorbedieningsgebede is 'n moet as u krag in al u eredienste moet sien. elke Pastoor moet tyd skep om te bid vir elke diens, moet u begin om God te dank vir die sukses van die vorige dienste, dan bid u vir sy duidelike teenwoordigheid in u huidige diens, en u bid ook vir die impak van die Word wat in elke diens gepreek sal word, en dan vra u dat God elkeen besoek lid met hul eie goddelike ontmoeting wanneer hulle opdaag vir die diens. Hierdie gebedspunte voor die diens bied u 'n wonderlike tyd in die teenwoordigheid van God op. As u vandag en altyd hierdie gebede aanpak, sal u kerkdienste nooit vuur in die Naam van Jesus hê nie.

KKYK ALTYDAG SPREEKTUIS TV OP JUGTUBE
SUBSCRIBE NOU

Gebedspunte voor die diens

1: Vader dankie vir die menigte lidmate by ons eredienste verlede Sondag


2: Vader, in die naam van Jesus, dankie vir die verskillende woordbyeenkomste in die lewens van die lidmate

3: Vader, dankie dat u die profetiese woord in die lewe van elke lidmaat in Jesus se naam bevestig het

4: Vader, in die naam van Jesus, dankie vir u magtige hand wat tot vandag toe agter die voortdurende groei van hierdie kerk is

5: Vader, in die naam van Jesus, dankie dat u u kudde met wysheid en kennis deur die apostel oor hierdie Kerk gevoed het sedert die ontstaan.

6: Vader, in die naam van Jesus, dankie vir die onmiddellike antwoorde op gebede gedurende ons gebedsuur

7: Vader, in die naam van Jesus, dankie vir die massa verlossing van siele in dienste in Jesus naam

8: Vader, dankie vir u gemanifesteerde teenwoordigheid in ons midde, beide as kerk en as individue sedert die begin van die jaar

9: Vader, dankie vir die oprigting van al ons nuwe bekeerlinge en nuwe lidmate van die jaar 2019, wat gelei het tot voortdurende groei van al ons kerke wêreldwyd

10: Vader, in die naam van Jesus, dankie vir die vrede en kalmte wat sedert hierdie ontstaan ​​in hierdie Kerk ervaar is

11. Vader, in die naam van Jesus, genees almal wat siek word in hierdie kerk onmiddellik en herstel hulle tot perfekte gesondheid.

12. Vader, in die Naam van Jesus en deur die openbaring van U Woord, herstel die gesondheid van elke lidmaat bonatuurlik onder die beleëring van enige terminale toestand op die oomblik.

13. Vader, in die Naam van Jesus, vernietig elke vorm van gestremdhede wat die lewe van 'n lidmaat verwoes, wat lei tot die perfekte gesonde lewe.

14. Vader, in die Naam van Jesus, verlos elke lid van hierdie Kerk van alle onderdrukkings van die duiwel en vestig hulle vryheid op die oomblik.

15. Vader, in die Naam van Jesus, laat elke lidmaat hierdie jaar die realiteit van goddelike gesondheid ervaar en sodoende ons tot lewende wonders onder mense maak.

16. Vader, in die naam van Jesus, laat elkeen wat werkloos is in hierdie kerk hierdie maand hul wonderwerk kry.

17. Vader, in die naam van Jesus, laat elke lidmaat goddelike guns geniet wat lei tot bonatuurlike deurbrake hierdie maand.

18. Vader, in die naam van Jesus en deur die werking van die Gees van Wysheid, betower hierdie lidmaat elke jaar in ons verskillende besighede, beroepe en loopbane.

19. Vader, in die Naam van Jesus en deur die stem van U Gees, lei elke lid hierdie jaar in die ryke van geluidlose deurbrake, en bevestig sodoende ons Nuwe Dawn Era.

20. Vader, in die naam van Jesus en deur toegang tot goddelike geheime, maak hierdie jaar die werke van die hande van elke lidmaat van hierdie Kerk voorspoedig en lei ons sodoende tot 'n wêreld van wedervaringe.

21: Vader, in die naam van Jesus, dankie dat u hierdie kerk 'n berg van stemme gemaak het, aangesien die Gees van God die behoeftes van alle lidmate bedien.

22: Vader, in die van Jesus, dankie dat u aan ons vrede gegee het oor die hele breedte van Nigerië (of noem u land), wat dit vir die evangelie makliker maak om in die kruisdorpe in Jesus naam in te gaan.

24: Vader, in die naam van Jesus, baie dankie vir die bevestiging van die woord in ons dienste in New Dawn, wat tot tekens en wonders onder ons gelei het

25: Vader, in die naam van Jesus, dankie vir die bonatuurlike kerklike groei wat ons kerke regoor die wêreld ervaar

26: Vader, in die naam van Jesus, dankie vir die bonatuurlike wysheid wat u dienaar, die apostel oor hierdie kerk sedert die ontstaan ​​van u werk

27: Vader, in die naam van Jesus, dankie dat u u kneg goddelike krag gegee het deur die hele jaar

28: Vader, laat u reager-engele in die naam van Jesus vandag oor ons oesveld gaan en vernietig alle sataniese vestings wat probeer om die menigtes te weerstaan ​​om môre, Sondag, in hierdie kerk opgeneem te word.

29: Vader, in die Naam van Jesus, kom ons teen alle weerbrekings voor, tydens en na ons diens (e) môre Sondag, wat lei tot die toestroming van rekord-menigte

30: Vader, deur die bloed van Jesus, beveel ons die komende Sondag 'n haakvrye beweging vir alle aanbidders in en uit die kerk.

 

KKYK ALTYDAG SPREEKTUIS TV OP JUGTUBE
SUBSCRIBE NOU
Vorige artikelLaat God gebedspunte opstaan
Volgende artikel30 Gebedspunte vir volgende vlakke
My naam is Pastoor Ikechukwu Chinedum, ek is 'n Man van God, wat passievol is oor die beweging van God in hierdie laaste dae. Ek glo dat God elke gelowige met vreemde orde van genade bemagtig het om die krag van die Heilige Gees te openbaar. Ek glo dat geen Christen deur die duiwel onderdruk moet word nie, ons het die Krag om te lewe en in heerskappy te wandel deur Gebede en die Woord. Vir verdere inligting of berading, kan jy my kontak by everydayprayerguide@gmail.com of gesels met my op WhatsApp En Telegram by +2347032533703. Ek sal jou ook graag uitnooi om by ons kragtige 24 uur gebedsgroep op Telegram aan te sluit. Klik hierdie skakel om nou aan te sluit, https://t.me/joinchat/RPiiPhlAYaXzRRscZ6vTXQ. God seën jou.

VERLANG 'N ANTWOORD

Voer asseblief u kommentaar in!
Voer asseblief jou naam hier in

Hierdie webwerf gebruik Akismet om spam te verminder. Leer hoe jou opmerking verwerk is.